O NÁS

Zopár slov o tom kto sme, čo robíme a prečo práve Clif Designs?

Vychádzame zo skúseností

O vaše autá sa staráme už roky. Máme bohaté skúsenosti s autodetailingom a množstvo spokojných zákazníkov. Cez naše ruky prešlo množstvo produktov od kozmetiky až po najrôznejšie fólie.

Nový líder v odvetví

Naše skúsenosti s aplikáciou a vlastnosťami PFF fólií dostupných na našom trhu nás prinútili hľadať v zahraničí. Po dlhom testovaní rôznych fólií sme vybrali fólie od “Clif Designs”.  Na základe našej spokojnosti s produktom a vysokej spokojnosti našich zákazníkov sme sa stali oficiálnym distribútorom PFF Ochranných fólií Clif Design pre Slovenskú repugliku.

Ochranné fólie prémiovej kvality

Naše prémiové ochranné fólie si vyberajú mnohí majitelia prémiových automobilov vysokej triedy a naše pozoruhodné kvality produktov a jednoduchá inštalácia sú vítané mnohými aplikačnými strediskami, vďaka čomu sa naše trhy môžu rozšíriť po celom svete.

Spoločnosť Clif Designs

“Priamo vyvíjame/vyrábame príslušné produkty na základe skutočných skúseností už takmer 20 rokov. Spočiatku, od jednoduchej výroby sledovaním hlavných značiek, ako plynul čas, sme postupne začali robiť OEM a ODM iných značiek. Na základe nahromadených skúsenostní sme skúšali nové metódy a výzvy, čo viedlo k zrodu značky „Clif Designs“ a top produktov patriacich do jej portfólia. Tak ako doteraz, budeme skúšať nové výzvy a tvrdo pracovať na tom, aby sa náš štandard stal novým štandardom na trhu.”

Špičková kvalita

“Všetky produkty Clif Designs sú výsledkom nášho dlhodobého a rozsiahleho úsilia o bezkonkurenčné produkty svetovej triedy založené na našich technických schopnostiach a vedeckých poznatkoch. Na vytvorenie prvotriednych kvalít musia naše produkty prejsť rozsiahlymi testami v extrémnych podmienkach (jazda vo vysokej rýchlosti, extrémne teplo a zima, abnormálne používanie atď.)”

Najpokročilejšia výrobná linka

Clif Designs sa môže pochváliť najpokročilejšími výrobnými postupmi s čistými a modernizovanými linkami, ktoré minimalizujú chyby a vyrábajú automobilové ochranné fólie svetovej triedy pre povrchové úpravy vášho vozidla.

Ak vás presvedčila kvalita fólií Clif Designs, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám predstavíme portfólio produktov.